نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بي توجهي نامزدم

5894
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45167
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بي توجهي نامزدم

سلام خدمت تمام دوستان
    راستش من تازه نامزد كردم.من و نامزدم از قبل نامزديمون و حتي قبل اينكه بهم ابرازعلاقه كنه باهم مثه دوتا رفيق بوديم كه هميشه دنبال اين بوديم كه يه مجموعه بزرگ واسه كارمون راه بندازيم.خيلي يهويي بهم ابرازعلاقه كرد و ما نامزد كرديم.همه چي خوب بود هميشه هر مشكلي كه بود با صحبت حل ميكرديم.الان مدتيه كه بحثامون قهرامون خيلي زياد شده ميشينيم صحبت ميكنيم يه روز خوب ميشه ولي باز برميگرده حالت قبل.پيام بهش ميدم انلاين ميشه ولي پياممو نميخونه كااااملا همه چي عوض شده بهش گفتم تو اينجور شدي من اهميتي برات ندارم انگار من هيچي نيستم ولي ميگه نه اينجور نيست.الان دو سه روزه شيش هفت ساعت يه بار جواب پياممو ميده نميدونم چيكاركنم عين افسرده ها شدم بااين حال خودمم رغبت نميكنم بهش پيام بدم يا زنگ بزنم.ولي هروقت كه بيرون ميريم اصلا انگار نه انگار اتفاقي افتاده.من نميتونم گلگيمو قايم كنم توروخدا كمكم كنيد
    ویرایش توسط يگانه محمد : 09-10-2020 در ساعت 06:13 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : بي توجهي نامزدم

نقل قول نوشته اصلی توسط يگانه محمد نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام دوستان
    راستش من تازه نامزد كردم.من و نامزدم از قبل نامزديمون و حتي قبل اينكه بهم ابرازعلاقه كنه باهم مثه دوتا رفيق بوديم كه هميشه دنبال اين بوديم كه يه مجموعه بزرگ واسه كارمون راه بندازيم.خيلي يهويي بهم ابرازعلاقه كرد و ما نامزد كرديم.همه چي خوب بود هميشه هر مشكلي كه بود با صحبت حل ميكرديم.الان مدتيه كه بحثامون قهرامون خيلي زياد شده ميشينيم صحبت ميكنيم يه روز خوب ميشه ولي باز برميگرده حالت قبل.پيام بهش ميدم انلاين ميشه ولي پياممو نميخونه كااااملا همه چي عوض شده بهش گفتم تو اينجور شدي من اهميتي برات ندارم انگار من هيچي نيستم ولي ميگه نه اينجور نيست.الان دو سه روزه شيش هفت ساعت يه بار جواب پياممو ميده نميدونم چيكاركنم عين افسرده ها شدم بااين حال خودمم رغبت نميكنم بهش پيام بدم يا زنگ بزنم.ولي هروقت كه بيرون ميريم اصلا انگار نه انگار اتفاقي افتاده.من نميتونم گلگيمو قايم كنم توروخدا كمكم كنيد
    سلام دوست عزیز
    لطفاً توضیح می دهید که:
    مشکلاتی که بین شما پیش می آمد چه چیزهایی بود؟ و چگونه حل می شد؟ یعنی، بعد از گفتگو به نتیجه مشترک یا اقدام مشترک می رسیدید یا مسئله را رها می کردید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45167
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.راستش وقتي راجب موضوعي اختلاف نظر داريم ميريم ميشينيم صحبت ميكنيم به يه نتيجه ي مشترك ميرسيم بعضي وقتاهم من سعي ميكنم از موضعم كوتاه بيام كه ديگه مشكلي بينمون نمونه.ولي اين چندوقته خيلي نسبت بهم بي توجه شده و اصلا وقتي براي من نداره.چندبار صحبت كرديم و گفت كه ديگه همچين چيزي پيش نمياد ولي فقد براي يه روز خوب شد بعد دوباره شروع شد همون رفتارا .من اصلا بهش فشار نميارم هميشه سعي كردم بالا نگهش دارم خيلي جاها كمكش كردم كه هم سرش بالا باشه جلو خانوادم هم احترام براش قائل بشن.همه فكرميكنن كه محمد تمام حواسش هركاري كه ميكنه بخاطر منه ولي الان محمدي وجود نداره اصلا نميبينمش.تماس كه ميگيره به بهونه هاي مختلف قطع ميكنه و ميگه يكم ديگه زنگ ميزنم ولي اصلا زنگي نميزنه .امروزم باهاش صحبت كردم ميگه همچين چيزي نيست ربطي به اينچيزا نداره ببخشيد و فلان.بعد ميگه سرم درد ميكنه و انگار بخاد منو خر كنه يه رفتار اونجوري داره.واقعا سردرگمم فقد ميخام رابطم ترميم بشه.همش فكرميكنم يه نفر بين رابطمونه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط يگانه محمد نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام دوستان

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

برای ازدواج کردن باید دوطرف تفاهم داشته باشن و بتونن درمسیر مشکلات مکمل هم دیگه باشن گاهی تشخیص این تفاهم تحت تاثیر شرایط نامزدی برای طرفین مقدور نیست
    قابل توجه شما باید قبل از اقدام جدی برای ازدواج یک دوره مشاوره پیش از ازدواج دریافت کنین تادرصورت نیاز از تصمیمی برپایه هیجانات و احساسات که موجبات آسیب برای هردوی شمارو فراهم میکنه جلوگیری بشه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما یگانه جان
    قابل درک هست که این سبک رفتاری متفاوت می تواند برای شما با سردگمی و احساسات ناخوشایند زیادی همراه باشد اما دقت کنید که شما در دوران نامزدی و شناخت هستید و بهتر است سعی کنید که بجای قهر کردن و یا بحث و درگیری و به دنبال مقصر بودن باهم در احترام و تعامل در مورد مشکلاتی که بینتان وجود دارد صحبت کنید و سعی کنید که انها را برطرف کنید .
    دقت داشته باشید که اختلاف و مشکلات بین تمامی زوجین وجود دارد اما شویه تعامل و نحوه برخورد هریک از طرفین و نوع مشکلات اهمیت زیادی دارد و باعث می شود که در جهت رفع آنها با نتایج مخالفی روبرو شوند.
    با توجه به اینکه بیان می کنید که این بحث ها زیاد و طولانی شده است و برای شما نیز با شرایط روحی نامناسب همراه شده است بهتر است باهم بدون به دنبال مقصر بودن صحبت کنید و برای بهبود روابط مشترک خود به طوج درمانگر مراجعه داشته باشید تا بتوانیم با بررسی مشکلات و صحبت با هردوی شما در این مسیر کمک کنیم تا شرایط بهتری را تجربه کنید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354790

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)